Bezpieczeństwo przede wszystkim

Home » Bezpieczeństwo przede wszystkim

Aneby-Hags

BEZPIECZEŃSTWO TO NIE TYLKO CERTYFIKAT

Dzieci nie zawsze potrafią rozpoznać zagrożenie, natomiast wyzwania zachęcają je by poszerzać swoje umiejętności. Należy wiedzieć że nie każde urządzenie jest przystosowane dla każdego dziecka.

Nasi eksperci doskonale znają granice możliwości dzieci w róznym wieku i potrafią ocenić  jakie urządzenia będą bezpiecznymi i fascynującymi odkryciami dla 2 – letniego szkraba, a które będą ekscytującym wyzwaniem dla 10 latka.

Urządzenia HAGS tworzone są w oparciu o międzynarodowe badania a nasze rodziny produktów, wielkością, funkcjonalnością, stopniem trudności dostsowane są do poszczególnych grup wiekowych.

Urządzenia dla dzieci młodszych stworzono z niżej posadowionych platform, mostów, elementów wejściowych i zjeżdżalni o mniejszych stopniach pochylenia tak by maluchy mogły samodzielnie i bez obaw pokonywać przeszkody i nabywać umiejętności sprawnościowo intelektualne. Serie dla dzieci starszych z kolei poprzez stopień trudności spełniają zadanie rozwoju nabytych umiejętności i podnoszenia ich sprawności.

Gwarantuje to bezpieczeństwo zabawy na najwyższym poziomie.tuv

Plac zabaw musi być miejscem BEZPIECZNYM i nie powinien budzić obaw ani dzieci ani rodziców.

Niemiecki instytut Technischer Überwachungs-Verein ma najbardziej rozległe i zaawansowane procedury testowania i certyfikacji na całym świecie. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie urządzenia zabawowe HAGS zostały zatwierdzone przez TÜV.